Pasowanie Pierwszoklasistów 2019

Dnia 30 września 2019 roku odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia i ślubowania klas pierwszych”. Z tej okazji akademię przygotowała nasza wspaniała młodzież z klas 5 pod kierunkiem p. A. Brabańskiej oraz p. E. Zawady. Pierwszacy wykazali się dużą determinacją i zaangażowaniem, nie sposób było im odmówić przyjęcia do szkolnej społeczności… Pani Dyrektor Katarzyna Gul pasowała wszystkich na uczniów naszej szkoły… nie ustawały brawa. Uczniowie klas pierwszych prócz zaszczytnego tytułu „Ucznia naszej szkoły” otrzymali również wspaniały prezent od władz miasta. Każdy otrzymał dyplom upamiętniający to wydarzenie, a Rada Rodziców osłodziła nam tę chwilę słodkim prezentem. Wydawać by się mogło, że to naprawdę szczyt marzeń jednak kolejna niespodzianka czekała na nas już w klasie. Rodzice zorganizowali dla nas poczęstunek w sali lekcyjnej. Dzięki temu mogliśmy spokojnie i w miłej atmosferze podzielić się wrażeniami z tego cudownego dnia. Dziękujemy wszystkim wymienionym za tak wspaniałą organizację uroczystości.

{gallery rows=2 cols=3 width=170 alignment=center}zdjecia/2019_2020/Pasowanie_2019{/gallery}