Kiermasz świąteczny

Szkoła Podstawowa nr 3 aktywnie włączyła się w organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego przy parafii Matki Bożej Różańcowej w Rudzie Śląskiej, który odbył się w sobotę 8.12.2018 roku. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali ozdoby świąteczne, które przedstawiciele Rady Rodziców i Grona Pedagogicznego wystawili na stoisku podczas jarmarku. Uczniowie naszej szkoły wystąpili również na scenie prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne. Wszystkim zaangażowanym w działania na rzecz naszej szkoły i społeczności lokalnej serdecznie dziękujemy.

{gallery rows=1 cols=1  width=360 alignment=center}zdjecia/2018_2019/jarmark_swiateczny{/gallery}