Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

 

 

 czapka

Dnia 8 października z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odchodziliśmy

DZIEŃ SZALONEJ CZAPKI.

W tym dniu w naszej szkole zrobiło się wesoło, ponieważ wielu uczniów ubrało śmieszne nakrycia głowy. Na szczególne uznanie zasługują Ci, którzy wykazali się inwencją twórczą i samodzielnie wykonali swoje czapki. Najwięcej zaangażowanych w zabawę uczniów było w klasach 1c, 2c i 3a. A oto jak prezentują się wyniki konkursu:

I MIEJSCE: Bartosz Piechaczek 3a

II MIEJSCE: Mateusz Grabowski 1 c

III MIEJSCE: Kacper Iwanicki 2 c , Jarosław Bogacki 2 c

Wyróżnienia:

Mikołaj Kożuszek 1c, Paulina Przybyło 1c, Mariusz Wieczorek 1c, Wiktor Gorzowski 1c, Denis English 1c, Jakub Podulka 2b, Wanesa Manowska 2c, Małgorzata Domachowska 2a, Maksymilian Psurek 2c, Julia Kobiałka1c, Małgorzata Klich 3a, Marta Barwicka 3a, Magdalena Ruda 3a, Julia Galowy 3a, Dominik Strzelecki 4a, Wiktoria Strzelecka 4a, Tobiasz Graliński 4a, Ignacy Kopacz 4b, Julia Kurzac 4e, Paweł Zegardło 5a, Milena Skórka 5b, Adam Klich 5b, Agata Gniełka 5e,Paweł Kłyk 7b

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród!!!

{gallery rows=3 cols=2  width=180 alignment=center}zdjecia/2018_2019/czapka{/gallery}