Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Jest na to sposób – czytajmy dzieciom !

29 września w klasach II a i II b obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z radością włączyliśmy się do tego ogólnopolskiego projektu oraz konkursu czytelniczego, ponieważ książki to magiczne wrota do krainy wyobraźni i wiedzy.

Nasi najmłodsi z zapartym tchem wysłuchali czytanych przez Rodziców i starsze koleżanki opowiadań o przygodach Jerzyka i Liska. Rozdział o tym, jak dzielny Ryś poradził sobie z dochowaniem tajemnicy przeczytali co odważniejsi uczniowie.

Dzieci zainspirowane przygodami bohaterów Gangu Słodziaków wykonały komiksy opowiadające o ich dalszych losach oraz ciekawe prace plastyczne.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu eventu!

Teresa Szydłowska-Kajzer

Celina Unger

{gallery rows=3 cols=8  width=160 alignment=center}zdjecia/2018_2019/czytanie/album{/gallery}